VCA is het meest gevraagde certificaat in Nederland, je hebt het nodig in de Werktuigbouwkunde/ (Steiger)bouw/ Elektrotechniek/ Isolatietechniek/ Farmaceutische industrie/ (Petro)chemie/ Civiele techniek/ Industrieel reinigen/ Schilders branche/ Transport/ Metaal/ Procesindustrie/ Onderhoud.
Van Buuren biedt je de mogelijkheid je VCA certificaat in 1 dag te halen. We verzorgen met grote regelmaat cursussen met een aansluitend examen.
De volgende onderwerpen worden tijdens de cursus behandeld:
De cursus wordt in de Nederlandse taal verzorgd.
Examen VCA Basis
Het examen bestaat uit 40 vragen die je binnen 60 minuten moet beantwoorden. Per vraag kan er 100 punten gescoord worden. Bij 2580 punten of meer ontvang je het diploma 'Basisveiligheid VCA'. Het certificaat heeft een geldigheidsduur van 10 jaar.
Toelatingseisen examens: Geldig legitimatiebewijs
Extra opties:
Opties examen
Wil je liever een examen in een andere taal?
Een los examen kost € 79,-. In het Nederlands is ook een voorleesexamen mogelijk tegen een toeslag van € 10,-. Geeft dit dan wel uiterlijk 2 dagen van tevoren aan bij ons!
Toelatingseisen cursus en/of examen: Geldig legitimatiebewijs
SOOB subsidie € 100,00 op VCA Basis